Головна Бренвель – дітям захисників України

25.12.2022

Бренвель – дітям захисників України

Напередодні різдвяно-новорічних свят наша компанія провела у Ковелі великий благодійний захід на підтримку дітей Ковельського району, батьки яких загинули під час виконання бойових (службових) завдань, захищаючи Україну від збройної агресії країни-терориста. Дітям подарували 80 ноутбуків і 18 конструкторів.

Співорганізатором стала одна із найбільших німецьких фабрик з виготовлення піддонів «Бассум», яка також вирішила підтримати дітей українських Героїв.

«Цьогоріч ми проводимо акцію в різдвяно-новорічний період, щоб діти могли відчути магію свят і піклування оточуючих. Розумію, як зараз важко дітям, у яких війна забрала їхніх батьків, а в дружин – чоловіків. Проте, незважаючи ні на що, ці родини тримаються, вони незламні», – наголосив представник компанії «Бренвель» Сергій Андросюк.

Майже сотню дітей з Ковельського району привітали місцеві артисти піснями та колядками. Під час заходу кожна дитина шкільного віку отримала в подарунок ноутбук для навчання, а малюки та дошкільнята – великі ігрові конструктори, також всі діти отримали набори солодощів.

«Ми хочемо привітати наше майбутнє, наших дітей з Ковельського району, та презентувати їм подарунки. У цей непростий час дуже важливо, щоб діти мали змогу здобувати освіту. І тому наша акція «Бренвель – дітям захисників України» спрямована саме на це. Малеча зможе розвиватися, збираючи великі конструктори, а школярам у навчанні допоможуть ноутбуки», – підкреслив Сергій Андросюк.

З вітальними словами до учасників заходу звернулись начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен та голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, які привітали діток наших Героїв-Захисників та їхніх рідних з різдявяно-новорічними святами і наголосили, що діти – це найцінніше, що у нас є, це наше майбутнє і вони мають жити на мирній землі, а ми повинні їх любити та берегти.

«Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій, щоб у ваших оселях завжди панував мир, злагода та затишок. Ми всі пам’ятаємо подвиги Ваших батьків і схиляємо низько голови в пам’ять про них», – у своєму виступі зазначила очільниця Ковельського району Ольга Черен.

Більше фото – на нашому Facebook.

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!