Головна Компанія «Бренвель» системно розвиває напрям благодійництва, – Сергій Андросюк

04.04.2024

Компанія «Бренвель» системно розвиває напрям благодійництва, – Сергій Андросюк

Представник компанії «Бренвель» Роман Лисюк сьогодні відвідав Хоспіс міста Ковель, поспілкувався з персоналом закладу та передав від нашої компанії благодійні подарунки.

Для того, щоб пацієнти медзакладу і його працівники перебували в більш комфортних умовах, у хоспісі було встановлено четверо металопластикових дверей і два телевізори.

Хоспіс міста Ковель — це лікарня зі спеціалізованою паліативною допомогою, де важкохворим пацієнтам не боляче, не страшно і не самотньо. Це дуже важливий для міста медзаклад, адже його висококваліфіковані працівники надають медичну, соціальну і психологічну допомогу хворим та їхнім родичам.

“Компанія «Бренвель» продовжує розвивати благодійний напрям у своїй діяльності, адже ми розуміємо, що в цей важкий час для країни та її громадян потрібно підтримувати один одного. Тому ми системно допомагаємо нашим військовим, а також людям, які потребують підтримки”, – зазначив директор компанії Сергій Андросюк.

Як ви знаєте з наших попередніх повідомлень, котельнею Хоспісу опікується наша компанія. Котельня повністю працює на альтернативних видах палива завдяки чому у медзакладі завжди є опалення та гаряча вода.

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!