Головна Компанія «Бренвель» взяла участь у конференції «Німеччина на стороні українського лісівництва»

16.01.2024

Компанія «Бренвель» взяла участь у конференції «Німеччина на стороні українського лісівництва»

Українські лісівники під час повномасштабного вторгнення рф в Україну показали свою міць і гідно дали відсіч окупантам. Зараз тисячі працівників лісопромислового сектору України продовжують боронити Україну. Наша країна демонструє Європі та всьому світові, що ми, об’єднавшись, відстоюємо демократичні цінності та прагнемо жити в цивілізованому світі.

Саме для того, щоб висловити підтримку українським лісівникам і деревообробникам та обговорити подальші дієві кроки співпраці сьогодні в Берліні (Федеративна Республіка Німеччина) відбулася масштабна конференція. Вона організована міністерством сільського господарства та захисту прав споживачів землі Північний Рейн-Вестфалія і Німецькою лісівничою радою (DFWR).

Представники компанії «Бренвель» взяли участь у цьому заході на запрошення німецьких партнерів, з якими наше підприємство співпрацює вже більше 20 років, зокрема однієї з найпотужніших деревообробних компаній Німеччини “Palettenfabrik Bassum”.

Конференція дала можливість обговорити ситуацію в лісівництві та деревообробній промисловості України, питання вдосконалення ринків і сприяла налагодженню плідного партнерства і співпраці між українськими та німецькими підприємствами.

Також під час заходу представлено низку потенційних проєктів, спрямованих на зміцнення української лісової та деревообробної галузей.

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!