Головна Міненерго закликає всіх громадян із 17.00 до 23.00 максимально знизити електроспоживання

10.10.2022

Міненерго закликає всіх громадян із 17.00 до 23.00 максимально знизити електроспоживання

Ворог здійснив масований ракетний обстріл всієї енергосистеми України. Ремонтні бригади активно відновлюють електропостачання споживачів у всіх регіонах.

У багатьох містах, які були знеструмлені внаслідок обстрілів, вже повернено електропостачання. Зараз ми повинні всі об’єднатись для того, щоб дати можливість нашій енергосистемі пройти цей важкий період.

Міністерство енергетики України просить всіх громадян із 17.00 до 23.00 максимально обмежити використання всіх побутових електроприладів, зокрема, пральних машин, прасок, пилососів, котлів, електропідлог, електрообігрівачів та інших пристроїв, що споживають багато електроенергії.

Також Міністерство інформує, що на період, коли йде відновлення постійних схем енергопостачання, можливі короткострокові, до декількох годин, обмеження постачання електроенергії в окремих регіонах.

Просимо всіх громадян України об’єднатися, і в період з 17 до 23 години максимально не вмикати електроприлади, щоб дати можливість нашим енергетикам повернути стабільність нашої енергосистеми та мінімізувати відключення електроенергії у наших співгромадян.

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!