Головна Про відновлювальні джерела енергії для отримання тепла від компанії «Бренвель»

15.12.2023

Про відновлювальні джерела енергії для отримання тепла від компанії «Бренвель»

На фото – одна з сучасних котелень, яку обслуговує компанія «Бренвель». Вона забезпечує тепловою енергією пологовий будинок у Ковелі, що на Волині. Котельня повністю працює на альтернативних видах палива без використання природного газу чи вугілля.

Дбайливі лікарі Ковельського пологового будинку надають висококваліфіковану допомогу породіллям, вагітним жінкам і новонародженим діткам. А компанія «Бренвель» піклується про теплопостачання для малюків, їхніх батьків та персоналу, щоб вони завжди були в комфортних теплих приміщеннях пологового.

Хочемо звернути увагу, що всі котельні, які обслуговує наша компанія, працюють виключно на екологічному паливі: дрова, тріска, тирсобрикети, щепа, деревні пелети. Для виготовлення біопалива використовується деревина дров’яна, яку закуповуємо на електронних аукціонах.

Зазначимо, головною діяльністю компанії «Бренвель» є високоякісне надання послуг з опалення альтернативними видами палива підприємствам, установам та організаціям. Компанія здійснює ліцензійну діяльність з вироблення, транспортування та постачання теплової енергії. Ми опікуємося котельнями закладів освіти, амбулаторій, лікарень та ін.

Пріоритетом нашої компанії є розвиток альтернативної енергетики, тому в нашій діяльності використовуємо лише природні відновлювальні ресурси і ефективні джерела енергії для отримання тепла.

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!