Головна Програмна заява ТОВ «Бренвель» щодо основних вимог до праці відповідно до вимог стандарту FSC-STD-40-004 V3-1

15.03.2023

Програмна заява ТОВ «Бренвель» щодо основних вимог до праці відповідно до вимог стандарту FSC-STD-40-004 V3-1

ТОВ «Бренвель» пропонує ознайомитись з програмною заявою нашого підприємства, яка є доступною в друкованому вигляді для ознайомлення в офісних приміщеннях та виробничих майданчиках підприємства, інформація про неї додатково розповсюджується серед усього працюючого персоналу підприємства і зацікавлених сторін.

Відповідальна особа на підприємстві надає всю інформацію, викладену в цьому документі щодо дитячої праці, примусової та обов’язкової праці, рівних можливостей, заборони дискримінації у сфері праці та занять, свободу зібрань та право працівників на колективні перемовини, шляхом проведення зустрічей та зборів.

Програмна заява розміщена у відкритому доступі на сайті підприємства brenvel.com.ua, а також на офіційній сторінці у мережі Facebook та є доступною для всіх бажаючих.

Керівництво ТОВ «Бренвель», в особі директора і відповідального з FSC сертифікації, в межах сертифікації ланцюга системою FSC, прагнучи до відповідального ведення своєї діяльності з постійним удосконаленням щодо праці, бере на себе відповідальність за її доведення до всіх працівників Товариства, які включені в процес забезпечення вхідною сировиною та в процесі виробництва (переробки) деревини.

ПЕРЕГЛЯНУТИ програмну заяву ТОВ «Бренвель»

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!