Головна Тепловізор, прожектори і маскувальні сітки: чергове обладнання для військових від компанії «Бренвель»

24.11.2023

Тепловізор, прожектори і маскувальні сітки: чергове обладнання для військових від компанії «Бренвель»

Тепловізор, потужні прожектори і маскувальні сітки закупила компанія «Бренвель» та передала військовим однієї з прикордонних застав на північному сході України. До волонтерської ініціативи також долучилися Павло Деняк і Володимир Соловйов. Нова партія обладнання допоможе бійцям ще краще захищати нашу територію від країни-терориста. Зокрема, було передано:

  • Тепловізійний монокуляр, який дає можливість навіть в умовах мінімального освітлення легко виявляти ворожі об’єкти, що знаходяться на великій відстані. Він пристосований до ефективної роботи у складних умовах, за яких спостереження доводиться вести в зоні задимленості, чагарників, очеретів та інших перешкод.
  • Світлодіодні спеціальні зенітно-пошукові прожектори, які призначені для виявлення та світлового супроводу об’єктів на великих дистанціях. Потужне світло здатне засліпити та деморалізувати противника. Випромінюючи концентрований потік безперервного світла, прожектор позбавляє їх можливості бачити на лінії прожектора.
  • Маскувальні сітки, які будуть необхідні для маскування техніки та об’єктів на зимовому тлі від оптичних засобів ворожої розвідки.

Підтримуємо військових — наближаємо перемогу України!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям слава! 

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!