Головна Деревообробна діяльність

Деревообробна діяльність

Надійні рішення будь-якої складності

Безкоштовна консультація

про нас

Лісова промисловість — сукупність галузей і виробництв, підприємства яких здійснюють заготівлю деревини, комплексну обробку і переробку. Включає лісозаготівельну, деревообробну, лісохімічну і целюлозно-паперову промисловість.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бренвель» працює за першою групою деревообробної промисловості та здійснює первинну обробку деревини. Завдяки потужному цеху переробки за рік наше товариство здатне переробити значну кількість деревини.

Основною продукцією, яка виготовляється під час переробки є обрізні та необрізні пиломатеріали. Наше підприємство пропонує великий асортимент палетної заготовки, брусу, тарних піддоннів різних модифікацій, європіддонів відповідно до ліцензій EPAL (EPAL, EPAL 2, EPAL 3).

чому ми?

Дозвільна документація

Сертифікат FSC

Сертифікат FSC

Сертифікат FSC

Сертифікат відповідності виробничого контролю якості

Виробництво

Частина продукції реалізується на внутрішньому ринку (населення, майже всі галузі промисловості). Отримані відходи переробки (відходи деревини, тирса) використовуються для опалення власних цехів і сушильних камер, а також реалізується населенню, організаціям та закладам соціальної сфери. Тирса використовується для виготовлення біопалива – пелет (гранул циліндричної форми).

ТОВ «Бренвель» застосовує низку заходів для захисту й збільшення терміну служби деревини, серед яких:

  • сушіння пиломатеріалів (на території підприємства є власні сушильні камери);
  • просочування деревини антисептиками, антипіренами та інсектицидами;
  • захист продукції від опадів (для цього на території підприємства є склади готової продукції), що дозволяє підвищити якість пиломатеріалів, їх міцність та довговічність.

Наші переваги

Контроль

Ми здійснюємо безперервний контроль за виробництвом пиломатеріалів та столярних виробів на всіх етапах, щоб наш клієнт отримав готову продукцію максимальної якості.

Досвід

Багаторічний досвід роботи в галузі дозволяє нам гарантувати нашим клієнтам високу якість продукції, гнучку цінову політику і своєчасне виконання взятих на себе зобов’язань, включаючи виробництво і доставку.

Якість

Компанія «Бренвель» здійснює переробку виключно FSC-сертифікованої сировини та піклується про навколишнє середовище.

Надійність

ТОВ «Бренвель» зарекомендувало себе потужним, надійним, стабільним партнером як в Україні, так і далеко за її межами. Наша продукція відповідає вітчизняним та європейським стандартам, тому значна частина продукції поставляється на експорт в країни Європи та на Азії.

Високотехнічність

Наша компанія співпрацює лише з провідними українськими та зарубіжними компаніями, що спеціалізуються на виготовленні техніки та обладнання, які використовуються в деревообробці.

Клієнтоорієнтованість

Компанія «Бренвель» є клієнтоорієнтованою і тому завжди індивідуально підходить до кожного замовлення, пропонує гнучкі умови співпраці та забезпечує вчасне виконання зобов’язань.

Безкоштовна консультація

Ми дбаємо про довкілля

Оскільки підприємство має розвинений логістичний відділ по роботі з перевізниками, наші партнери за кордоном завжди впевнені в своєчасній та стабільній доставці товару, згідно з обумовленим графіком, незалежно від сезону.

ТОВ «Бренвель» здатне запропонувати Вам висококласну продукцію. Ми зацікавлені в посиленні наших можливостей та в розширенні кола наших партнерів. Завжди відкриті до співпраці!

Портфоліо

Наші роботи

Виробництво європіддонів EPAL

Виробництво європіддонів EPAL 2, EPAL 3

Виробництво палетної заготовки

Виробництво брусу

Виробництво дошок

Деревообробка

Виробництво піддонів UIC

Європіддони EPAL — це складська багатооборотна тара, яку використовують для комплектації, складування, перевезення та зберігання вантажів.

Наша компанія виготовляє їх на автоматичній лінії турецької фірми CForm. Таке сучасне обладнання забезпечує виготовлення піддонів (палет), які відповідають міжнародним та європейським вимогам EPAL.

Відповідно до аналізу експертів, Україна входить до п’ятірки країн за кількістю вироблених піддонів із-поміж 30 країн учасниць.

За останні роки цех деревообробки було оснащено сучасним високопродуктивним обладнанням імпортного та вітчизняного виробництва, серед яких стрічкопильні, торцювальні, багатопильні верстати, пилорами, телескопічні автонавантажувачі.

Пріоритети

ТОВ «Бренвель»

Оскільки підприємство має розвинений логістичний відділ по роботі з перевізниками, наші партнери за кордоном завжди впевнені в своєчасній та стабільній доставці товару, згідно з обумовленим графіком, незалежно від сезону.

Ми зацікавлені в посиленні наших можливостей та в розширенні кола наших партнерів.

Компанія «Бренвель» здатна запропонувати Вам висококласну продукцію. Завжди відкриті до співпраці!

є питання?

Наші контакти

Телефони:

Офіс:

45000, Україна, м. Ковель, вул. Михайла Грушевського, 118

Режим роботи:

Пн-Пт: 8:30 - 17:30 | Сб-Нд: Вихідний

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!