Головна Теплопостачання

Теплопостачання

Надійні рішення будь-якої складності

Безкоштовна консультація

про нас

ТОВ «Бренвель» – одне з найпотужніших теплопостачальних підприємств українського Полісся, головною метою діяльності якого є високоякісне надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води підприємствам, установам та організаціям.

Компанія здійснює ліцензійну діяльність з вироблення, транспортування та постачання теплової енергії, зокрема у Волинській та Житомирській областях. Основною категорією споживачів є бюджетна сфера, заклади освіти та охорони здоров’я, що вказує на довіру з боку держави до нашого товариства.

чому ми?

Дозвільна документація

Ліцензія на виробництво теплової енергії

Ліцензія на постачання теплової енергії

Ліцензія на транспортування теплової енергії

Дозвіл на викид забруднюючих речовин

Котельні

Джерелом теплопостачання є промислові котельні зі встановленими тепловими та водогрійними котлами, мультициклонами, димососами, лічильниками, тощо. В своїй діяльності ТОВ «Бренвель» використовує найсучасніше обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників.

Котельні підприємства працюють на твердому паливі (пелети, тирсобрикети) власного виробництва, що гарантує високу якість таких видів палива та безперебійність його доставки, що, в свою чергу, зводить до мінімуму можливість перебоїв в роботі котелень.

Наші переваги

Якість

Енергоефективність та модернізація систем опалення – запорука енергетичної незалежності України. Наша компанія дотримується цієї мети й у своїй діяльності забезпечує найкращу якість надання послуг.

Надійність

Котельні компанії «Бренвель», а також котельні, які обслуговує наша компанія, відповідають необхідним нормам та вимогам. Процес постачання теплової енергії працює як злагоджений механізм, тому наші клієнти завжди отримують висококласні послуги.

Екологічність

ТОВ «Бренвель» відповідально ставиться до збереження навколишнього природного середовища. Підприємством, відповідно до вимог діючого законодавства України, отримано дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Фаховість

Наші працівники мають багаторічний досвід роботи з системами опалення, проходять підвищення кваліфікації та постійно удосконалюються. Компанія системно організовує проведення інструктажів із техніки безпеки для працівників та забезпечує їх всім необхідним для проведення необхідних робіт.

Прозорість

ТОВ «Бренвель» має всі необхідні дозвільні документи на провадження своєї діяльності. Беремо участь у державних закупівлях системи «Прозорро.Продажі» та офіційно укладаємо договори на обслуговування.

Доступність

Одним із головних завданням для нас є те, щоб наші клієнти завжди відчували впевненість в отриманні якісних та вчасних послуг для забезпечення своїх потреб в опаленні та гарячій воді.

Безкоштовна консультація

Ми дбаємо про довкілля

ТОВ «Бренвель» відповідально ставиться до збереження навколишнього природного середовища.

Дозволів на котельню Бердичівського геріатричного пансіонату

Дозвіл на котельню Локачівської центральної районної лікарні

Дозвіл на котельню Житомирського будинку для дітей-сиріт

Дозвіл на котельню Люблинецького дитсадка та школи

Діяльність товариства не має негативного впливу на екологію, адже підприємством, відповідно до вимог діючого законодавства України, отримано дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. На фото Ви можете побачити деякі зразки таких дозволів.

Теплова енергія транспортується з допомогою магістральних та розподільчих мереж. Надійність системи теплопостачання гарантована нашим товариством завдяки чіткій організації експлуатації цих системи, своєчасного проведення планових ремонтів, заміни зношеного обладнання, організація аварійних ремонтів. Теплові мережі щороку піддаються випробуванням на гідравлічну щільність для виявлення дефектів та подальшого їх усунення.

Портфоліо

Наші роботи

Сучасне та якісне обладнання для опалення (відео)

Котельня пологового будинку

Котельня пологового будинку

Котельня пологового будинку

Котельня ліцею

Котельня ліцею

ТОВ «Бренвель» успішно бере участь у державних публічних закупівлях, перемагає у більшості з них завдяки наявності матеріально-технічної бази, висококваліфікованих працівників.

Усі працівники, крім завдань та обов’язків, які передбачені відповідними кваліфікаційними характеристиками, знають та дотримуються правил і вимог охорони праці та протипожежного захисту.

пріоритети

ТОВ «Бренвель»

Серед пріоритетів діяльності ТОВ «Бренвель» – бути надійним постачальником якісних послуг опалення та постачання гарячої води.  Тому ми шукаємо нові шляхи та можливості, застосовуючи новітні технології та усі доступні ресурси, для вдосконалення технології виробництва тепла, його ощаднішнього витрачання.

Значна увага приділяється будівництву нових та реконструкції існуючих котелень, покращенню технічного стану обладнання мереж теплопостачання, модернізації наявного обладнання. В найближчих планах – розробка та впровадження альтернативних джерел енергії.

Компанія «Бренвель» впевнено тримає стабільні позиції на ринку теплопостачання в Україні!

є питання?

Наші контакти

Телефони:

Офіс:

45000, Україна, м. Ковель, вул. Михайла Грушевського, 118

Режим роботи:

Пн-Пт: 8:30 - 17:30 | Сб-Нд: Вихідний

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!