Головна Про нас

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бренвель» зареєстроване в грудні 2009 року.

За роки свого існування товариство стало одним з найпотужніших теплопостачальних підприємств українського Полісся, головною метою діяльності якого є високоякісне надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води підприємствам, установам та організаціям.

Окрім теплопостачальної діяльності, ТОВ «Бренвель» здійснює первинну обробку деревини, надає послуги сушіння деревини, займається виробництвом твердого біопалива (пелет) і піддонів (палет).

За роки роботи ТОВ «Бренвель» зарекомендувало себе надійним, стабільним товариством як в Україні, так і за її межами. Наші послуги та наша продукція відповідає вітчизняним та європейським стандартам. Тому компанія відома не лише в Україні, а й в країнах Європи та Азії.

Серед пріоритетів діяльності ТОВ «Бренвель» – бути надійним постачальником якісних послуг опалення та постачання гарячої води, паливних гранул і піддонів, послуг сушіння.

Тому ми шукаємо нові шляхи та можливості, застосовуючи новітні технології та всі доступні ресурси для досягнення поставлених цілей.

Штат нашого підприємства налічує більше 1000 висококваліфікованих працівників. У своїй діяльності ТОВ «Бренвель» використовує найсучасніше обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників.

Наша компанія стабільно входить до бізнес-рейтингів в Україні серед підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність та зміцнюють престиж України у світі.

Про нас

Сергій Андросюк

Директор

Олена Муравець

Керівник відділу виробництва пиломатеріалів і піддонів

Віталій Ковальчук

Керівник відділу виробництва деревних пелет

Роман Лисюк

Керівник відділу постачання послуг з опалення та гарячої води

Людмила Веремчук

Керівник відділу з реалізації деревних пелет

Ірина Олексюк

Керівник складу готової продукції

Людмила Ринькова

Керівник відділу логістики

Олена Поліщук

Керівник відділу міжнародного співробітництва

Тетяна Корнійчук

Головний бухгалтер

Катерина Муц

Юрисконсульт

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!