Головна Про нас

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бренвель» зареєстроване в грудні 2009 року.

За роки свого існування товариство стало одним з найпотужніших теплопостачальних підприємств українського Полісся, головною метою діяльності якого є високоякісне надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води підприємствам, установам та організаціям.

Окрім теплопостачальної діяльності, ТОВ «Бренвель» здійснює первинну обробку деревини, надає послуги сушіння деревини, займається виробництвом твердого біопалива (пелет) і піддонів (палет).

За роки роботи ТОВ «Бренвель» зарекомендувало себе надійним, стабільним товариством як в Україні, так і за її межами. Наші послуги та наша продукція відповідає вітчизняним та європейським стандартам. Тому компанія відома не лише в Україні, а й в країнах Європи та Азії.

Серед пріоритетів діяльності ТОВ «Бренвель» – бути надійним постачальником якісних послуг опалення та постачання гарячої води, паливних гранул і піддонів, послуг сушіння.

Тому ми шукаємо нові шляхи та можливості, застосовуючи новітні технології та всі доступні ресурси для досягнення поставлених цілей.

Штат нашого підприємства налічує більше 1000 висококваліфікованих працівників. У своїй діяльності ТОВ «Бренвель» використовує найсучасніше обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників.

Наша компанія стабільно входить до бізнес-рейтингів в Україні серед підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність та зміцнюють престиж України у світі.

Про нас

Сергій Андросюк

Директор

Олена Муравець

Керівник відділу виробництва пиломатеріалів і піддонів

Роман Лисюк

Керівник відділу постачання послуг з опалення та гарячої води

Людмила Веремчук

Керівник відділу з реалізації деревних пелет

Керівник відділу виробництва деревних пелет

Ірина Олексюк

Керівник складу готової продукції

Людмила Ринькова

Керівник відділу логістики

Олена Поліщук

Керівник відділу міжнародного співробітництва

Тетяна Корнійчук

Головний бухгалтер

Катерина Муц

Юрисконсульт

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!