Головна Сушіння деревини

Сушіння деревини

Надійні рішення будь-якої складності

Безкоштовна консультація

ПРО НАС

Сушіння деревини — гідротермічна обробка деревини, що полягає у видаленні з неї вологи, внаслідок чого деревина з сировини перетворюється в промисловий матеріал, що відповідає певним вимогам, які висувають різного роду виробництва і побутові умови. Із зміною вологості деревини змінюється її форма і об’єм (зменшуються) і вона стає стійкішою до загнивання.

В деревообробній галузі використовують різні види сушіння деревини: атмосферну, камерну, контактну, сушку в рідинах, індукційну, ротаційну та радіаційну.

чому ми?

Дозвільна документація

Сертифікат відповідності виробничого контролю якості

Вид сушіння

ТОВ «Бренвель» у своїй діяльності використовує сушильні камери з примусовою циркуляцією повітря, створеною за допомогою вентиляторів.

Процес камерного сушіння відбувається в декілька етапів та заключається в інтенсивному обдування деревини потоком гарячого повітря з подальшим її охолодженням.

В камерах забезпечені умови для регулювання швидкості руху та температури повітря, що дозволяє досить швидко висушити деревину.

В залежності від пори року та товщини висушуваних матеріалів, процес сушіння займає від 4 до 6 днів.

Наше підприємство, здебільшого, здійснює сушіння деревини у вигляді пиломатеріалів.

Наші переваги

Наше обладнання забезпечує рівномірність просихання деревини

Ми маємо камери з високою пропускною здатністю

Висококласні фахівці та техніка забезпечуюють правильне укладання пиломатеріалу в сушильній камері

Якісна організація зберігання сировини і навколосушильного господарства

Точність дотримання сушильного режиму

Професіоналізм укладальників штабелів і майстрів сушильного цеху

Безкоштовна консультація

Якісне сушіння деревини

Потужні та сучасні лісосушильні камери

Потужності ТОВ «Бренвель» дозволяють здійнювати сушіння як власних пиломатеріалів, так і матеріалів інших суб’єктів господарювання на комерційній основі. Ми маємо дві потужні сучасні лісосушильні камери: двосекційну та трисекційну, які оснащені системою автоматичного керування процесом.

До переваг камерного сушіння відноситься можливість завантаження значного об’єму деревини за один цикл, висушення матеріалів до заданої вологості, що практично неможливо при інших видах сушіння. До того ж, видалення вологи в деревині відбувається рівномірно.

Завдяки великим площам камер, після сушіння, ми маємо можливість, за необхідності, здіснювати просочення висушених матеріалів антисептичними засобами безпосередньо в сушильних камерах.

Обладнання для сушіння

Вологомір

Вологомір

Сушильні камери

Перевірка якості

Перевірка якості

Склади для зберігання

Наші сушильні камери функціонують та опалюються від власних твердопаливних котлів, що зводить до мінімуму можливість перебоїв сушіння.

Деревина, яка пройшла сушку має низьку вологість і майже не уражується грибками, зберігає свою форму та розміри, вона стає більш міцною і легкою, не розтріскується. Суха деревина краще обробляється і набуває красивий зовнішній вигляд після обробки.

Для визначення відносної вологості деревини використовуємо сучасні кондуктивні та високочастотні вологоміри.

ПРІОРИТЕТИ

ТОВ «Бренвель»

Виробничі потужності ТОВ «Бренвель», використання сучасного імпортного та вітчизняного обладнання, залучення освічених висококваліфікованих працівників дають змогу забезпечити швидку та якісну сушку деревини.

Компанія «Бренвель» пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці

є питання?

Наші контакти

Телефони:

Офіс:

45000, Україна, м. Ковель, вул. Михайла Грушевського, 118

Режим роботи:

Пн-Пт: 8:30 - 17:30 | Сб-Нд: Вихідний

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!