Головна Ми сильна незламна нація, яка продовжує боротися

24.02.2024

Ми сильна незламна нація, яка продовжує боротися

Сьогодні ми згадуємо всіх невинно вбитих і закатованих країною-терористом дітей, матерів, батьків, українських військових… На жаль, звірства окупантів продовжуються. Українські Збройні Сили роблять все можливе, щоб жертв було менше, і наближають перемогу.

Ми сильна незламна нація, якій вдалося витримати навалу ворога під час повномасштабного вторгнення два роки тому. Витримали перші хвилини, перші години… Витримали й вистояли вже 730 днів, а до цього – боремося з 2014 року.

Завдяки українським військовим, нашим відважним чоловікам і жінкам, Україна вистояла й продовжує боротьбу за право на життя, за право жити в незалежній демократичній державі.

Сьогодні чергова можливість нагадати всьому світові, що таке ві…на, що означає постійно жити з повітряними тривогами, під ракетними обстрілами та бомбардуваннями. Нагадати, що будь-якої миті ві…на може прийти і в їхні домівки, якщо її не зупинити зараз. Весь цивілізований світ це розуміє й намагається допомагати Україні.

А ми, українці, продовжуємо боротьбу. Продовжуємо допомагати один одному, допомагати військовим, донатити й з кожним наступним днем наближати перемогу. Віримо, що вона обов’язково буде!

Слава Україні! Героям слава!

Дякуємо!

Повідомлення відправлено!